Projekt POPW.01.02.00-18-0027/21 Wejście firmy Meclo na rynek czeski i jest dofinansowany z Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, oś priorytetowa 1 Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, działanie 1.2 Internacjonalizacja MŚP [czytaj więcej]

Jaką odzież medyczną na zimę wybrać?

Jaką odzież medyczną na zimę wybrać?

Wybór odpowiedniej odzieży medycznej, która zapewnia izolację termiczną, jest niezbędny dla komfortu i bezpieczeństwa personelu medycznego. Dostępność różnych rodzajów odzieży, w sklepie MeClo, umożliwia łatwe dostosowanie do indywidualnych potrzeb oraz warunków pracy. Podpowiemy, jaka odzież medyczna na zimę zapewni odpowiednią izolację termiczną pracowników służby zdrowia.
Spis treści:

  1. Jak dostosować ubiór medyczny do zimowych warunków?
  2. Jakie rodzaje odzieży medycznej zapewniają odpowiednią izolację termiczną?
  3. Jak dbać o komfort i bezpieczeństwo pracowników w zimowych warunkach?

Jak dostosować ubiór medyczny do zimowych warunków?

Zima stwarza zagrożenia w zakresie opieki zdrowotnej, szczególnie dla pracowników służby zdrowia. Ważne, aby ubiór medyczny był nie tylko funkcjonalny, ale zapewniał również ochronę termiczną. Sekret w dostosowaniu ubioru medycznego do warunków zimowych polega na warstwowaniu odzieży.

Scrubs z grubszych materiałów, bluzy i polary medyczne, oraz specjalistyczne obuwie medyczne, decydują o komforcie termicznym pracowników służby zdrowia w chłodniejszych miesiącach.

Noszenie kilku warstw dostarcza ciepła lepiej niż jedna gruba warstwa. Można nosić termoaktywną bieliznę, która działa jak termos i na to ubierać bluzę medyczną, które są z naturalnych materiałów typu bawełna, jednocześnie oddychające i odprowadzające wilgoć. 

Polar medyczny damski i męski to główna propozycja dla pracowników służby zdrowia na zimowe miesiące. Lekkie i ciepłe, z wysokim kołnierzem typu stójka, zapewniają ochronę szyi w zimie i zastępują szalik. Tego rodzaju odzież powinna być noszona podczas przerwy na zewnątrz szpitala lub w drodze do laboratorium klinicznego.

Antypoślizgowe obuwie medyczne jest lekkie i wygodne, wysokiej jakości tworzywo amortyzuje stopę, a jednocześnie pozostaje wygodne przez cały dzień pracy. Nie odkształca się po użyciu i nawet po wielu latach użytkowania wciąż zachowuje swój pierwotny wygląd. Całkowicie zamknięty czubek zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i ochronę stóp w zimowych miesiącach. Warto do nich założyć skarpety sportowe z materiałów termoaktywnych i dobrą izolacją.

Buty medyczne męskie OXYPAS ROMAN sznurowane czarne

Zobacz produkt: Buty medyczne męskie OXYPAS ROMAN sznurowane czarne

Jakie rodzaje odzieży medycznej zapewniają odpowiednią izolację termiczną?

W środowisku medycznym, gdzie ochrona przed różnymi czynnikami atmosferycznymi jest kluczowa, wybór odpowiedniej odzieży ma zasadnicze znaczenie. Istnieją rodzaje odzieży medycznej, które zapewniają izolację termiczną, pomagając pracownikom służby zdrowia utrzymać komfort termiczny w zimie oraz bezpieczeństwo. Co więc wybrać?

  • Scrubs, czyli komplety medyczne, scrubsy medyczne są zaprojektowane tak, aby utrzymać ciepło, a jednocześnie pozwalając skórze oddychać. Są to komplety składające się ze spodni medycznych i bluzy medycznej lub spódnicy medycznej i bluzy medycznej.
  • Bluzy medyczne na zimę, zaprojektowane specjalnie dla personelu medycznego, idealne do użytku w chłodniejszych środowiskach, takich jak sale operacyjne.
  • Polary medyczne, czyli ciepła odzież wierzchnia, zapewnia doskonałą izolację podczas wielu godzin podczas nocnego dyżuru. Tego rodzaju odzież specjalistyczna jest zaprojektowana tak, aby odprowadzać wilgoć od ciała, a jednocześnie utrzymywać ciepło. Polary medyczne dają komfort termiczny oraz ochronę w zimie.

Meclo bluza medyczna męska czarna GARY

Zobacz produkt: Meclo bluza medyczna męska czarna GARY

Wybór odpowiedniej odzieży medycznej, która zapewnia izolację termiczną, jest niezbędny dla komfortu i bezpieczeństwa personelu medycznego. Odzież medyczna na zimę, dostępna w sklepie MeClo, umożliwia dostosowanie do indywidualnych potrzeb oraz warunków pracy.

Jak dbać o komfort i bezpieczeństwo pracowników w zimowych warunkach?

Kupić dla personelu polary medyczne oraz komplety medyczne i bluzy medyczne na zimę! Bluzy outdoorowe mają tkaniny wyróżniające się doskonałą termoizolacyjnością i hydrofobowością. Zapewnią pracownikom medycznym komfort cieplny w zimie. W specjalistycznych obszarach, takich jak ratownictwo medyczne, używa się polarów medycznych, ponieważ tego typu odzież na zimę ma doskonałe właściwości izolacyjne, a także pomaga w utrzymaniu odpowiedniej temperatury ciała w zimowych miesiącach.

O bezpieczeństwo lekarzy różnych specjalizacji, pielęgniarek, fizjoterapeutów, masażystek, laborantów, pielęgniarzy, sanitariuszy, pracowników pogotowia, sanepidu, centrum krwiodawstwa, czy farmaceutów, warto zadbać, kupując specjalistyczne obuwie medyczne. Obuwie medyczne zapewnia nie tylko wygodę i bezpieczeństwo, ale także odgrywa ważną rolę w utrzymaniu czystości i higieny w szpitalu specjalistycznym, przychodni, czy klinice.

Sympatyczne ceny i profesjonalne doradztwo w sklepie MeClo sprawią, że pracownikom będzie ciepło i wygodnie, a jednocześnie będą wyglądać profesjonalnie i będą zawsze zdrowi! Zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta i składania zamówień na odzież medyczną na zimę.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej kolekcji odziezy medycznej męskiej odzieży medycznej damskiej!
Zadbaj o swój wizerunek i wygodę z MeClo.
Twoja odzież medyczna najwyższej jakości!

WYGODNA DOSTAWA

Kurierzy, paczkomaty i odbiór osobisty

WYSYŁKA DO 24h

Szybkie dostawy dla wszystkich zamówień

BEZPIECZNE ZAKUPY

Dzięki certyfikatowi i szyfrowaniu SSL

DARMOWA WYSYŁKA

Dla zamówień powyżej 350 PLN

+48 602 557 822

[email protected]

Poniedziałek – Piątek: 8:00-16:00
Sobota: 6:00-13:00

Numer konta bankowego:
10105015621000009031097489
ING Bank Śląski S.A.

 

NEWSLETTER

© 2024 MeClo. Wszelkie prawa zastrzeżone.

MeClo
ul. Powstańców Warszawskich 8,
38-400 Krosno
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.