Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
 

phone Kontakt:  +48 608 451 970, +48 13 420 01 31 | contact@meclo.com.pl
Filtrowanie

Kolor

Rozmiar

Ubrania medyczne męskie

produktów: 20
Sortuj wg:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Odzież ratownicza – sprawdzi się podczas najtrudniejszej akcji

Niemal każdy przedstawiciel zawodu związanego z medycyną potrzebuje specjalnej odzieży, która będzie pełnić zarówno funkcję ochronną, jak i zapewni mu wygląd godny profesjonalisty. Dzięki niej podczas akcji ratowniczej na pierwszy rzut oka wiemy, która ze znajdujących się w pobliżu osób jest ratownikiem czy lekarzem. Na szpitalnym korytarzu również bez trudu rozpoznamy lekarza albo pielęgniarkę, co czasem pozwala nam szybciej uzyskać niezbędną pomoc. Uniformy medyczne, kiedyś głównie białe, proste w formie i niespecjalnie dodające uroku, teraz są nie tylko wygodne, ale też modne i w dobrym stylu.

Odzież medyczna męska – na każdą temperaturę

Zwłaszcza ubrania dla kobiet – lekarek, pielęgniarek czy ratowniczek medycznych – są ciekawe w formie, ale męska część przedstawicieli tych zawodów też nie ma na co narzekać. Odzież medyczna męska to przede wszystkim bluzy, spodnie lub komplety. W każdym gabinecie lekarskim znajduje się też fartuch, ale lekarze nie zawsze pracują jedynie w czterech ścianach. Zwłaszcza ci jeżdżący w zespole karetki czy ratownicy medyczni muszą wykonywać często swoje zadania w niełatwych warunkach, nieraz przy niesprzyjającej pogodzie i temperaturze. Dlatego często niezbędny okazuje się polar medyczny, który wykonany jest z wysokiej jakości tkaniny, długo zachowującej nienaganny wygląd.

Dla lekarza i ratownika

Jest bardzo ciepły i wygodny, a także wzmacniany specjalnymi szwami, aby sprawdził się nawet podczas najtrudniejszych akcji. Polar to także odzież ratownicza – może często zastąpić mniej wygodną i cięższą kurtkę. Elastyczne mankiety, wzmacniany na karku kołnierz i wszyta dołem praktyczna gumka ze stoperami to tylko niektóre z zalet tej części garderoby. Dzień pracy lekarzy czy ratowników jest często nieprzewidywalny, dlatego ich garderoba powinna się składać ze wszystkich możliwych ubrań medycznych. Każdy ratownik czy lekarz, ubranie i odzież medyczną mogą znaleźć w sklepie internetowym Meclo, który oferuje wiele rozmiarów i wzorów. Każdy znajdujący się w asortymencie produkt to gwarancja wysokiej jakości i zadowolenia.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Skontaktuj się z nami
MeClo sp z .o.o.
ul. Powstańców Warszawskich 8,
38-400 Krosno

E-mail:
contact@meclo.com.pl

Mobile:
+48 608 451 970
aktualizacja:  2015-01-09 10:45
Odzież medyczna - Meclo: projekt i realizacja: BigCom