Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
 

phone Kontakt:  +48 602 557 822, +48 13 420 01 31 | contact@meclo.com.pl
Filtrowanie

Kolor

Rozmiar

Ubrania medyczne męskie

produktów: 19
Sortuj wg:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Odzież medyczna męska – na każdą temperaturę

Zwłaszcza ubrania dla kobiet – lekarek czy pielęgniarek – są ciekawe w formie, ale męska część przedstawicieli tych zawodów też nie ma na co narzekać. Odzież medyczna męska to przede wszystkim bluzy, spodnie lub komplety. W każdym gabinecie lekarskim znajduje się też fartuch, ale lekarze nie zawsze pracują jedynie w czterech ścianach. Zwłaszcza ci jeżdżący w zespole karetki muszą wykonywać często swoje zadania w niełatwych warunkach, nieraz przy niesprzyjającej pogodzie i temperaturze. Dlatego często niezbędny okazuje się polar medyczny, który wykonany jest z wysokiej jakości tkaniny, długo zachowującej nienaganny wygląd.

Dla lekarza

Jest bardzo ciepły i wygodny, a także wzmacniany specjalnymi szwami, aby sprawdził się nawet podczas najtrudniejszych akcji. Może często zastąpić mniej wygodną i cięższą kurtkę. Elastyczne mankiety, wzmacniany na karku kołnierz i wszyta dołem praktyczna gumka ze stoperami to tylko niektóre z zalet tej części garderoby. Dzień pracy lekarzy jest często nieprzewidywalny, dlatego ich garderoba powinna się składać ze wszystkich możliwych ubrań medycznych. Sklep internetowy Meclo oferuje ubrania w wielu rozmiarach oraz wzorach. Każdy znajdujący się w asortymencie produkt to gwarancja wysokiej jakości i zadowolenia.

Bluza medyczna męska nie muszą być nudna!

Ubrania dla lekarzy, pielęgniarzy czy fizjoterapeutów jednoznacznie kojarzą Ci się z białymi kitlami? Najwyższa pora zerwać z tym stereotypem! Prezentowana na naszej stronie odzież medyczna męska jest najlepszym dowodem na to, że każdy pracownik służby zdrowia może prezentować się profesjonalnie, a jednocześnie ciekawie. W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz ogrom różnorodnych modeli (spodnie, fartuchy, bluzy, koszulki) w całej gamie kolorystycznej. Każdy element kolekcji jest doskonale skrojony, aby dobrze leżeć na sylwetce.

MeClo – ubrania dla lekarzy najwyższej jakości

Uniformy medyczne proponowane przez sklep MeClo łączą w sobie dopracowane wzornictwo z najwyższą jakością zapewniającą wysoki komfort podczas codziennej, niełatwej pracy. Każdy element garderoby uszyty jest z wysokiej jakości materiału, który zapewnia optymalną cyrkulację powietrza i nie krępuje ruchów. Nasza odzież medyczna męska zachowuje swoją formę i nasycone kolory pomimo częstego prania.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Skontaktuj się z nami
MeClo sp z .o.o.
ul. Powstańców Warszawskich 8,
38-400 Krosno

E-mail:
contact@meclo.com.pl

Mobile:
+48 602 557 822
aktualizacja:  2015-01-09 10:45
Odzież medyczna - Meclo: projekt i realizacja: BigCom