Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
 

phone Kontakt:  +48 602 557 822, +48 13 420 01 31 | contact@meclo.com.pl
Filtrowanie

Kolor

Rozmiar

Ubrania medyczne damskie

produktów: 63
Sortuj wg:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Stroje medyczne wysokiej jakości

Profesjonalny, wzbudzający zaufanie wygląd, to jedna ze składowych sukcesu. Zawód lekarza uważany jest od lat za prestiżowy, dlatego stroje medyczne oferowane przez Meclo to produkty wysokiej jakości, zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami mody, eleganckie i z klasą. Mundurki medyczne mogą różnić się między sobą fasonem czy liczbą elementów, z których się składają, ale zawsze są to proste w formie i eleganckie ubrania, a ich noszenie to czysta przyjemność. Lekarze, pielęgniarki czy fizjoterapeuci podczas swojej wymagającej i odpowiedzialnej pracy nie muszą już rezygnować z dobrego wyglądu.

Niebanalne ubrania szpitalne

Ubrania szpitalne to kwintesencja wygody. Ich projektanci doskonale wiedzą, jakie są potrzeby pracowników służby zdrowia i jak im ułatwić życie, oferując stroje, które noszą się, jakby były drugą skórą. Odzież medyczna dla pielęgniarek czy lekarzy musi spełniać wysokie wymogi. I choć może różnić się krojem, to najważniejsze jest to, aby zapewniała maksymalną higienę i ochronę. Odzież pielęgniarska, która znajduje się w ofercie naszego sklepu to bluzy, spodnie czy tuniki, które spodobają się zarówno doświadczonym, jak i początkującym pielęgniarkom. Praktyczne i jednocześnie ozdobne zamki błyskawiczne, przydatne kieszenie i kieszonki czynią ten ubiór bardzo funkcjonalnym i odpowiednim do pracy w szpitalu czy przychodni.

Prosto i z klasą

Bluzy medyczne, które mają prosty i elegancki fason, można zestawić zarówno z wygodnymi spodniami lub prostymi, nieutrudniającymi poruszanie się spódnicami. Nowoczesna odzież medyczna i kosmetyczna to produkty do zadań specjalnych. Dzięki jej funkcjonalności można z powodzeniem podejmować się najtrudniejszych zadań zawodowych i mieć przy tym pełen komfort. Warto w swojej szafie mieć więcej niż jeden zestaw ubrań medycznych. Dzięki temu, że dostępne są w różnych kolorach i fasonach, na szpitalnych korytarzach i w gabinetach na pewno nie zagości nuda. Elegancja, klasa, a jednocześnie nieustające poczucie komfortu to największe zalety ubrań oferowanych przez sklep internetowy Meclo.

Białe i kolorowe uniformy medyczne – które wybrać?

Choć jeszcze niedawno dominującą barwą w szpitalach była biel, odzież pielęgniarska dostępna jest obecnie w szerokiej gamie kolorów. Klasyczne białe ubrania szpitalne prezentują się schludnie i nadal są w modzie, jednak pracownice służby zdrowia coraz chętniej sięgają po kolorowe uniformy medyczne, które są dopasowane do indywidualnego stylu lub przypisane do konkretnego stanowiska. Różowe, zielone, niebieskie czy bordowe ubrania medyczne damskie są także mile widziane na oddziałach dziecięcych, gdzie budzą zaufanie dzieci i nie kojarzą się ze szpitalną sterylnością.

Kolorowa odzież medyczna dla pielęgniarek to także skuteczny sposób na zwalczanie tzw. syndromu białego fartucha, czyli silnej reakcji organizmu na widok personelu medycznego w białym uniformie. W związku z tym, że szpitalna biel może kojarzyć się z chorobą i długim leczeniem, wiele osób reaguje na widok białego fartucha podwyższonym ciśnieniem, zawrotami głowy i dusznościami. Wprowadzenie kolorowego stroju medycznego jest więc skutecznym sposobem na zmniejszenie stresu u pacjentów.

Na co zwrócić uwagę, wybierając stroje medyczne?

Modne uniformy kosmetyczne w branży beauty

Ubrania medyczne damskie znajdują zastosowanie nie tylko w szpitalach, przychodniach i gabinetach stomatologicznych, lecz także w salonach kosmetycznych, salonach spa i gabinetach masażu. Uniformy kosmetyczne są powszechnie wykorzystywane w branży beauty przy wszelkiego rodzaju zabiegach.

Odzież medyczna i kosmetyczna wzbudza zaufanie i wpływa na budowanie profesjonalnego wizerunku. Uniform kojarzy się z prestiżem i wysoką jakością usług, dlatego jest ceniony przez klientów na równi z certyfikatami i wyposażeniem salonu. Stroje medyczne wykorzystywane w branży beauty pozwalają również zachować wysoki poziom higieny, gdyż stanowią odzież ochronną. Co więcej, uniformy kosmetyczne są przewiewne, wygodne i wyposażone w praktyczne kieszonki, które zwiększają funkcjonalność odzieży.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Skontaktuj się z nami
MeClo sp z .o.o.
ul. Powstańców Warszawskich 8,
38-400 Krosno

E-mail:
contact@meclo.com.pl

Mobile:
+48 602 557 822
aktualizacja:  2015-01-09 10:45
Odzież medyczna - Meclo: projekt i realizacja: BigCom