Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
 

phone Kontakt:  +48 608 451 970, +48 13 420 01 31 | contact@meclo.com.pl
Filtrowanie

Kolor

Rozmiar

Ubrania Medyczne Damskie

produktów: 61
Sortuj wg:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Stroje medyczne wysokiej jakości

Profesjonalny, wzbudzający zaufanie wygląd, to jedna ze składowych sukcesu. Zawód lekarza uważany jest od lat za prestiżowy, dlatego stroje medyczne oferowane przez Meclo to produkty wysokiej jakości, zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami mody, eleganckie i z klasą. Mundurki medyczne mogą różnić się między sobą fasonem czy liczbą elementów, z których się składają, ale zawsze są to proste w formie i eleganckie ubrania, a ich noszenie to czysta przyjemność. Lekarze, pielęgniarki czy fizjoterapeuci podczas swojej wymagającej i odpowiedzialnej pracy nie muszą już rezygnować z dobrego wyglądu.

Niebanalne ubrania szpitalne

Ubrania szpitalne to kwintesencja wygody. Ich projektanci doskonale wiedzą, jakie są potrzeby pracowników służby zdrowia i jak im ułatwić życie, oferując stroje, które noszą się, jakby były druga skórą. Odzież medyczna dla pielęgniarek czy lekarzy musi spełniać wysokie wymogi. I choć może różnić się krojem, to najważniejsze jest to, aby  zapewniała maksymalną higienę i ochronę. Odzież pielęgniarska, która znajduje się w ofercie naszego sklepu to bluzy, spodnie czy tuniki, które mogą się podobać doświadczonym, jak i początkującym pielęgniarkom. Praktyczne i jednocześnie ozdobne zamki błyskawiczne, przydatne kieszenie i kieszonki czynią ten ubiór bardzo funkcjonalnym i odpowiednim do pracy w szpitalu czy przychodni.

Prosto i z klasą

Bluzy medyczne, które mają prosty i elegancki fason można zestawić zarówno z wygodnymi spodniami lub prostymi, nieutrudniającymi poruszanie się spódnicami. Nowoczesna odzież medyczna i kosmetyczna to produkty do zadań specjalnych. Dzięki jej funkcjonalności można z powodzeniem podejmować się najtrudniejszych zadań zawodowych i mieć przy tym pełen komfort. Warto w swojej szafie mieć więcej niż jeden zestaw ubrań medycznych. Dzięki temu, że dostępne są w różnych kolorach i fasonach – nuda na pewno na szpitalnych korytarzach i w gabinetach nie zapanuje. Elegancja, klasa, a jednocześnie nieustające poczucie komfortu to największe zalety ubrań oferowanych przez sklep internetowy Meclo.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Skontaktuj się z nami
MeClo sp z .o.o.
ul. Powstańców Warszawskich 8,
38-400 Krosno

E-mail:
contact@meclo.com.pl

Mobile:
+48 608 451 970
aktualizacja:  2015-01-09 10:45
Odzież medyczna - Meclo: projekt i realizacja: BigCom