Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
 

phone Kontakt:  +48 608 451 970, +48 13 420 01 31 | contact@meclo.com.pl
Filtrowanie

Kolor

Rozmiar

Ubrania medyczne damskie

produktów: 60
Sortuj wg:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Niebanalne ubrania szpitalne

Ubrania szpitalne to kwintesencja wygody. Ich projektanci doskonale wiedzą, jakie są potrzeby pracowników służby zdrowia i jak im ułatwić życie, oferując stroje, które noszą się, jakby były druga skórą. Odzież medyczna dla pielęgniarek czy lekarzy musi spełniać wysokie wymogi. I choć może różnić się krojem, to najważniejsze jest to, aby  zapewniała maksymalną higienę i ochronę. Odzież pielęgniarska, która znajduje się w ofercie naszego sklepu to bluzy, spodnie czy tuniki, które mogą się podobać doświadczonym, jak i początkującym pielęgniarkom. Praktyczne i jednocześnie ozdobne zamki błyskawiczne, przydatne kieszenie i kieszonki czynią ten ubiór bardzo funkcjonalnym i odpowiednim do pracy w szpitalu czy przychodni.

Prosto i z klasą

Bluzy medyczne, które mają prosty i elegancki fason można zestawić zarówno z wygodnymi spodniami lub prostymi, nieutrudniającymi poruszanie się spódnicami. Nowoczesna odzież medyczna i kosmetyczna to produkty do zadań specjalnych. Dzięki jej funkcjonalności można z powodzeniem podejmować się najtrudniejszych zadań zawodowych i mieć przy tym pełen komfort. Warto w swojej szafie mieć więcej niż jeden zestaw ubrań medycznych. Dzięki temu, że dostępne są w różnych kolorach i fasonach – nuda na pewno na szpitalnych korytarzach i w gabinetach nie zapanuje. Elegancja, klasa, a jednocześnie nieustające poczucie komfortu to największe zalety ubrań oferowanych przez sklep internetowy Meclo.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Skontaktuj się z nami
MeClo sp z .o.o.
ul. Powstańców Warszawskich 8,
38-400 Krosno

E-mail:
contact@meclo.com.pl

Mobile:
+48 608 451 970
aktualizacja:  2015-01-09 10:45
Odzież medyczna - Meclo: projekt i realizacja: BigCom