Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
 

phone Kontakt:  +48 608 451 970, +48 13 420 01 31 | contact@meclo.com.pl
Filtrowanie

Kolor

Rozmiar

Spodnie Medyczne Damskie

produktów: 16
Sortuj wg:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Kobiety coraz częściej rezygnują ze spódnic na rzecz wygodniejszych spodni. Ta część garderoby jest bardziej praktyczna i wygodniejsza, a są to cechy bardzo pożądane, gdy prowadzimy aktywny tryb życia. Praca lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów i innych przedstawicieli służby zdrowia nie należy do łatwych. W wielu przypadkach łączy się z wysiłkiem fizycznym, dlatego komfortowy ubiór jest bardzo ważny. Wszystkim paniom pracującym w służbie zdrowia prezentujemy spodnie medyczne białe – uniwersalny element garderoby, który celująco zdaje egzamin podczas codziennej pracy w gabinecie, szpitalu czy klinice.

Maksymalna wygoda

Spodnie medyczne damskie gwarantują wygodę, ale ich fason zadowoli nawet największą elegantkę. Szyte są z miękkiego, poddającego się i oddychającego materiału, który wygląda nienagannie nawet po wielu godzinach pracy. Wiele modeli ma w pasie gumkę lub praktyczny ściągacz, który pozwala regulować ich szerokość tak, by zapewnić maksymalną wygodę. Spodnie medyczne damskie dostępne są w kilku fasonach. Proste, sportowe i nieco luźne z lekko zwężaną nogawką dają doskonały komfort. Dwie praktyczne kieszenie z przodu pozwalają na schowanie w nich niezbędnych podczas pracy drobiazgów. Proponowane przez MeClo spodnie medyczne białe są uniwersalnym elementem garderoby, który będzie doskonale prezentował się zestawiony z każdym fartuchem i bluzką.

Spodnie medyczne damskie – komfortowo i modnie

W asortymencie sklepu znajdują się także lubiane przez kobiety i popularne cygaretki. To produkt dla kobiet, które w żadnej sytuacji nie chcą rezygnować z atrakcyjnego wyglądu. Są idealnie dopasowane do sylwetki, a elastyczna i miękka tkanina sprawia, że spodnie dają uczucie komfortu przez cały długi dzień pracy. Są zapinane na zamek i mają dwie przednie kieszenie. Duży wybór kolorystyczny z pewnością odpowie na potrzeby kobiet i pozwoli im zachować oryginalność, a także ubrać się w ulubionym przez siebie stylu.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Skontaktuj się z nami
MeClo sp z .o.o.
ul. Powstańców Warszawskich 8,
38-400 Krosno

E-mail:
contact@meclo.com.pl

Mobile:
+48 608 451 970
aktualizacja:  2015-01-09 10:45
Odzież medyczna - Meclo: projekt i realizacja: BigCom