Ta strona korzysta z cookies OK więcej

phone Kontakt:  +48 608 451 970, +48 13 420 01 31 | contact@meclo.com.pl
O nas
 

Profesjonalna odzież medyczna łączy w sobie wiele właściwości: odpowiedni krój, wysokiej jakości materiał oraz takie cechy, jak użyteczność i wytrzymałość. Stworzyliśmy naszą firmę w czerwcu 2015 r., ponieważ dostrzegliśmy zapotrzebowanie wśród specjalistów m.in. na odzież medyczną dla lekarzy, bluzy dla stomatologów i fizjoterapeutów, które zapewnią komfort pracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Klienci pracują w bardzo wymagającej branży, która wiąże się z wieloma wyzwaniami i trudnościami. Chcąc sprostać ich oczekiwaniom i postawić przede wszystkim na funkcjonalność rozwiązań, proponujemy ubrania medyczne wykonane z wysokogatunkowych, przyjemnych dla skóry tkanin. Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą dokładne testy.

 

Dlaczego warto wybrać nasz fartuch medyczny?

 

Na pewno zgodzisz się z nami, że fartuch lekarski powinien być trochę jak “druga skóra”. To oczywiste, że nie może przeszkadzać i krępować ruchów. Właśnie dlatego współpracują z nami lekarze, którzy w praktyce oceniają nasze produkty. Sprawdzają ich wytrzymałość podczas wyczerpujących i wielogodzinnych dyżurów. Dzięki temu wiemy, że nasza odzież medyczna damska oraz męska pozytywnie przejdzie nawet najcięższe próby. Poza tym, projektując komplety medyczne dla Pań, skupiamy się na tym, aby były one dopasowane do kobiecej sylwetki.

 

Ubrania dla lekarzy weterynarii

 

To oczywiste, że proponowana przez nas odzież ochronna medyczna nie jest skierowana do wąskiej grupy specjalistów. W ofercie posiadamy także: komplety chirurgiczne, fartuchy, polary, mundurki i spodnie medyczne, kitle oraz ubrania dla weterynarzy i stomatologów. Zapraszamy do zakupów!

 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Skontaktuj się z nami
MeClo sp z .o.o.
ul. Powstańców Warszawskich 8,
38-400 Krosno

E-mail:
contact@meclo.com.pl

Mobile:
+48 608 451 970
aktualizacja:  2015-01-09 10:45
Odzież medyczna - Meclo: projekt i realizacja: BigCom