Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
 

phone Kontakt:  +48 602 557 822, +48 13 420 01 31 | contact@meclo.com.pl

Producent odzieży medycznej

 

Profesjonalna odzież medyczna łączy w sobie wiele właściwości: odpowiedni krój, wysokiej jakości materiał oraz takie cechy, jak użyteczność i wytrzymałość. Stworzyliśmy naszą firmę w czerwcu 2015 r., ponieważ dostrzegliśmy zapotrzebowanie wśród specjalistów m.in. na odzież medyczną dla lekarzy, bluzy dla stomatologów i fizjoterapeutów, które zapewnią komfort pracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Klienci pracują w bardzo wymagającej branży, która wiąże się z wieloma wyzwaniami i trudnościami. Chcąc sprostać ich oczekiwaniom i postawić przede wszystkim na funkcjonalność rozwiązań, proponujemy ubrania medyczne wykonane z wysokogatunkowych, przyjemnych dla skóry tkanin. Wszystkie oferowane przez nas produkty przechodzą dokładne testy.

 

Dlaczego warto wybrać nasz fartuch medyczny?

 

Na pewno zgodzisz się z nami, że fartuch lekarski powinien być trochę jak “druga skóra”. To oczywiste, że nie może przeszkadzać i krępować ruchów. Właśnie dlatego współpracują z nami lekarze, którzy w praktyce oceniają nasze produkty. Sprawdzają ich wytrzymałość podczas wyczerpujących i wielogodzinnych dyżurów. Dzięki temu wiemy, że nasza odzież medyczna damska oraz męska pozytywnie przejdzie nawet najcięższe próby. Poza tym, projektując komplety medyczne dla Pań, skupiamy się na tym, aby były one dopasowane do kobiecej sylwetki.

 

Ubrania dla lekarzy weterynarii

 

To oczywiste, że proponowana przez nas odzież ochronna medyczna nie jest skierowana do wąskiej grupy specjalistów. W ofercie posiadamy także: komplety chirurgiczne, fartuchy, polary, mundurki i spodnie medyczne, kitle oraz ubrania dla weterynarzy i stomatologów. Zapraszamy do zakupów!

 

Projektując stroje dla pracowników medycznych nie pozostajemy obojętni na współczesne trendy w modzie. Pracownicy służby zdrowia spędzają w pracy często wiele godzin, dlatego powinni czuć się dobrze w ubraniach, które noszą podczas wykonywania swoich obowiązków. Jako producent odzieży medycznej dokładamy wszelkich starań,  by oferowane przez nas produkty zaspokajały gust naszych klientów, podczas użytkowania gwarantowały maksymalną wygodę, a ich noszenie było po prostu przyjemnością a nie jedynie obowiązkiem.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Skontaktuj się z nami
MeClo sp z .o.o.
ul. Powstańców Warszawskich 8,
38-400 Krosno

E-mail:
contact@meclo.com.pl

Mobile:
+48 602 557 822
aktualizacja:  2015-01-09 10:45
Odzież medyczna - Meclo: projekt i realizacja: BigCom