Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
 

phone Kontakt:  +48 608 451 970, +48 13 420 01 31 | contact@meclo.com.pl
Filtrowanie

Kolor

Rozmiar

Fartuchy Tuniki Sukienki Medyczne

produktów: 7
Sortuj wg:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Nie każdy może puścić wodze fantazje podczas wyboru stroju do pracy. Lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci i pozostali przedstawiciele służby zdrowia w pracy są zobowiązani nosić ubrania medyczne. Nie oznacza to jednak, że muszą zrezygnować z modnego i eleganckiego wyglądu. Sukienka medyczna swoim fasonem niczym nie musi ustępować kreacjom, które zakładamy w czasie wolnym. Materiał, z którego szyte są medyczne stroje dla kobiet również może zaspokoić najwybredniejszy gust i spełnić modowe oczekiwania. Nawet fartuch medyczny damski może podkreślać kobiecość i sprawić, że nosząca go kobieta będzie czuła się atrakcyjnie.

Sukienka medyczna – produkt z klasą

Fartuchy lekarskie damskie mogą mieć klasyczny fason  i być uszyte z tradycyjnego białego materiału, ale obecnie to nie jedyna możliwość. W naszym sklepie klientki mogą także nabyć fartuchy, które mają fason tuniki. Można ją nosić zarówno do rajstop, jak i spodni czy legginsów. Tuniki zapinane są na zamek błyskawiczny, maję też wszyte praktyczne kieszenie. To strój służbowy dla kobiet, które nie chcą ani na chwilę rezygnować z eleganckiego wyglądu. Pięknie podkreślają sylwetkę i nie krępują ruchów. Te i inne ubrania dla medyków wykonane są z mocnego, trwałego i oddychającego materiału wysokiej jakości. Ubrania medyczne – te dla kobiet, jak i te dla mężczyzn – to produkty z klasą, które warto kupić, bo ich dobra jakość sprawia, że posłużą przez długie lata. Fartuchy są dostępne w różnych rozmiarach, a także w wersji z krótkim lub długim rękawem, a niektóre modele w kilku wersjach kolorystycznych.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Skontaktuj się z nami
MeClo sp z .o.o.
ul. Powstańców Warszawskich 8,
38-400 Krosno

E-mail:
contact@meclo.com.pl

Mobile:
+48 608 451 970
aktualizacja:  2015-01-09 10:45
Odzież medyczna - Meclo: projekt i realizacja: BigCom