Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
 

phone Kontakt:  +48 608 451 970, +48 13 420 01 31 | contact@meclo.com.pl
Filtrowanie

Kolor

Rozmiar

Lekarz nie tylko powinien być świetnie przygotowany do wykonywania swojej pracy, ale też wzbudzać zaufanie pacjentów. Odpowiedni ubiór z pewnością ma na to duży wpływ. Klasyczne białe fartuchy lekarskie nie tylko służą kwestiom wizerunkowym, ale mają też do spełnienia ważną funkcję. Przede wszystkim chronią ubranie przed zabrudzeniem i gwarantują zachowanie odpowiedniej higieny. Męskie fartuchy lekarskie mają bardzo prosty fason i uszyte są tak, by łatwo było je założyć i zdjąć. Zamiast guzików mają praktyczne zatrzaski, które są bardzo łatwe do zapięcia, a przede wszystkim rozpięcia. Materiał, z którego szyte są te fartuchy jest bardzo przyjazny dla skóry. Jego skład aż w 95 procentach to naturalna bawełna, która nie powoduje alergii i pozwala ciału mieć odpowiednią wentylację. Dodatek włókna syntetycznego spandex, sprawia, że ten służbowy ubiór jest również bardzo elastyczny.

Fartuchy lekarskie na lata

Tkanina jest mocna i trwała, co sprawia, że fartuch jest produktem na długie lata. Fartuchy są luźne i nie krępują ruchów, co jest niezwykle ważne w pracy lekarza, zwłaszcza podczas kontaktu z pacjentem. Niewielki kołnierzyk i prosty klasyczny wygląd sprawiają, że fason ten docenią z pewnością lekarze płci męskiej. Fartuchy dostępne są zarówno w wersji z długim, jak i z krótkim rękawem. Choć obecnie ubrania medyczne produkowane są w różnych kolorach to biel najbardziej kojarzy nam się ze strojem lekarza, pozwala go też odróżnić od pozostałych pracowników przychodni czy szpitala.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Skontaktuj się z nami
MeClo sp z .o.o.
ul. Powstańców Warszawskich 8,
38-400 Krosno

E-mail:
contact@meclo.com.pl

Mobile:
+48 608 451 970
aktualizacja:  2015-01-09 10:45
Odzież medyczna - Meclo: projekt i realizacja: BigCom