Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
 

phone Kontakt:  +48 602 557 822, +48 13 420 01 31 | contact@meclo.com.pl
Filtrowanie

Kolor

Rozmiar

Jaki powinien być idealny fartuch medyczny męski?

Wygoda, funkcjonalność i estetyka to trzy najważniejsze cechy idealnego fartucha lekarskiego. Fartuch medyczny męski nie może krępować ruchów, dlatego kluczowym elementem jest wybór odpowiedniego rozmiaru. Przy każdym produkcie zamieściliśmy przejrzystą Tabelę Rozmiarów, która ułatwi dopasowanie odpowiedniego fartucha.

Fartuchy lekarskie męskie powinny być także funkcjonalne, dlatego warto zwrócić uwagę na praktyczne elementy, takie jak kieszonki czy system zapinania na zamek lub zatrzaski. Nowoczesne fartuchy lekarskie są również wyposażone w dodatkową kieszonkę na smartfon. W MeClo udowadniamy, że fartuch medyczny męski może być modny – projektujemy odzież medyczną w taki sposób, by była nowoczesna i świetnie prezentowała się na męskiej sylwetce.

Bawełniane fartuchy lekarskie męskie

Wysoka zawartość bawełny sprawia, że fartuchy lekarskie męskie są przewiewne, łatwe w czyszczeniu oraz odporne na pranie i prasowanie w wysokich temperaturach. Co więcej, bawełna jest materiałem przyjemnym w dotyku, dlatego nie podrażnia skóry i korzystnie wpływa na komfort podczas codziennego użytkowania. Aby zapewnić jak najlepsze dopasowanie, nasze fartuchy lekarskie męskie zawierają także domieszkę włókien sztucznych, które gwarantują sprężystość i zapobiegają powstawaniu zagnieceń i odkształceń.

Biały fartuch z krótkim rękawem – dlaczego warto?

W związku z tym, że długi rękaw jest elementem, który najszybciej ulega zabrudzeniu, optymalnym rozwiązaniem jest biały fartuch z krótkim rękawem, który trudniej się brudzi i zapewnia lekarzowi dodatkową przewiewność. W placówkach medycznych panuje najczęściej temperatura pokojowa, dlatego fartuch z krótkim rękawem jest idealnym rozwiązaniem dla pracowników służby zdrowia. Choć odzież medyczna produkowana jest obecnie w różnych kolorach, nadal najczęściej wybieraną barwą jest klasyczna biel, która najbardziej kojarzy się z uniformem lekarza i pozwala odróżnić go od personelu i pacjentów.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Skontaktuj się z nami
MeClo sp z .o.o.
ul. Powstańców Warszawskich 8,
38-400 Krosno

E-mail:
contact@meclo.com.pl

Mobile:
+48 602 557 822
aktualizacja:  2015-01-09 10:45
Odzież medyczna - Meclo: projekt i realizacja: BigCom