Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
 

phone Kontakt:  +48 608 451 970, +48 13 420 01 31 | contact@meclo.com.pl
Filtrowanie

Kolor

Rozmiar

Bluza Medyczna Męska

produktów: 8
Sortuj wg:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Chirurg i współpracujący z nim podczas zabiegów medycy muszę szczególnie dbać o higienę, jak również o odpowiedni ubiór. Bluza chirurgiczna to część garderoby, która ma gwarantować maksymalną wygodę podczas pracy. W pracy chirurga gra idzie bowiem o ogromną stawkę, jaką jest ludzkie życie. Na pierwszy rzut oka bluza ta nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale jej prosty fason i materiał, z jakiego została uszyta nie są przypadkowe. W sklepie internetowym dostępna jest zarówno bluza medyczna męska, jak i damska. Szyte są one z wysokiej jakości oddychającego materiału, który pozwala lekarzom przez długie godziny czuć się komfortowo i świeżo. Bawełna z dodatkiem poliestru doskonale spełnia to zadanie.

Bluza chirurgiczna – prostota i styl

Ich prosty fason służy temu, by nie krępować ruchów lekarza podczas jego odpowiedzialnej pracy. Bluzy z krótkim rękawem to produkt bardzo praktyczny – długie rękawy mogłyby być przeszkodą podczas zabiegów chirurgicznych. Ubrania dla lekarzy i personelu medycznego szyte są z dużą dbałością o każdy szczegół, charakteryzuje je duża trwałość i estetyka. Osoby ceniące sobie prostotę i elegancję, będą się w nich czuły swobodnie i komfortowo w każdej sytuacji. Duży wybór kolorystycznych również ucieszy tych, którzy lubią mieć wybór. Biel, kiedyś zarezerwowana dla tego typu ubrań, zyskała konkurentów. Teraz placówki medyczne mogą wyglądać barwnie i interesująco. Bluzy dostępne są między innymi w kolorze bordowym, grafitowym, granatowym czy niebieskim. Dostępne są w kilku rozmiarach, więc każdy lekarz znajdzie idealny dla siebie.

Nowoczesna bluza medyczna męska – stylowa odzież dla profesjonalistów

Proponowane przez nas bluzy medyczne męskie dostępne są w kilku fasonach. W rozbudowanej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne t-shirty, jak i eleganckie koszule na guziki. Bluza medyczna męska nie musi być biała albo niebieska. Doskonałą alternatywą dla jednoznacznie kojarzonych z salą operacyjną barw będzie fiolet albo granat. Wszystkie modele uszyte są z wysokogatunkowych, delikatnych dla skóry materiałów, które łatwo utrzymać w nieskazitelnej czystości.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Skontaktuj się z nami
MeClo sp z .o.o.
ul. Powstańców Warszawskich 8,
38-400 Krosno

E-mail:
contact@meclo.com.pl

Mobile:
+48 608 451 970
aktualizacja:  2015-01-09 10:45
Odzież medyczna - Meclo: projekt i realizacja: BigCom