Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
 

phone Kontakt:  +48 608 451 970, +48 13 420 01 31 | contact@meclo.com.pl
Filtrowanie

Kolor

Rozmiar

Bluza Medyczna Damska

produktów: 29
Sortuj wg:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Bluza medyczna damska to najważniejszy ubiór służbowy pielęgniarek, jak i pozostałych pracownic służby zdrowia. W pracy, w której często spędzają wiele godzin, muszą czuć się komfortowo i mieć zagwarantowaną wygodę. Wiedzą o tym projektanci tych ubiorów, dlatego do ich uszycia wybierają wysokiej jakości materiały, które jednocześnie pozwalają kobietom zachować szyk nawet podczas najtrudniejszych zawodowych obowiązków. Pracownice służby zdrowia zwykle nie siedzą za biurkiem, a często wykonują niełatwą pracę fizyczną, dlatego bluzy medyczne damskie są elastyczne i nie krępują ruchów.

Bluza medyczna – biała i w kolorze

Praktyczne, zapinane na zamek błyskawiczny kieszenie pozwalają bezpiecznie przechowywać niezbędne podczas pracy drobiazgi. Rozcięcia po bokach również służą zwiększeniu komfortu – w tak uszytej bluzie łatwiej się  pochylić, co pielęgniarkom czy lekarkom podczas pracy zdarza się niezwykle często. Niewielki dekolt również został wyposażony w zamek błyskawiczny, który można łatwo odpiąć dla wygody, lub gdy temperatura w miejscu pracy jest zbyt wysoka. Damska bluza medyczna podkreśla talię, co pozwala noszącym ją pracownicom służby zdrowa czuć się kobieco podczas wypełniania codziennych obowiązków. Dla klientek sklepu MeClo nie bez znaczenia będzie z pewnością to, że bluzy medyczne damskie są kolorowe i pozwalają każdej kobiecie ubrać się zgodnie z jej gustem. Bluzy dostępne są między innymi w takich kolorach, jak zielony, bordowy, granatowy czy biały. Bluzy mogą być luźne lub przewiązywane w pasie.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Skontaktuj się z nami
MeClo sp z .o.o.
ul. Powstańców Warszawskich 8,
38-400 Krosno

E-mail:
contact@meclo.com.pl

Mobile:
+48 608 451 970
aktualizacja:  2015-01-09 10:45
Odzież medyczna - Meclo: projekt i realizacja: BigCom