Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
 

phone Kontakt:  +48 602 557 822, +48 13 420 01 31 | contact@meclo.com.pl
Filtrowanie

Kolor

Rozmiar

Spodnie Medyczne Męskie

produktów: 8
Sortuj wg:  
siatka z opisem lista z opisem lista
Spodnie-medyczne-meskie

Męskie spodnie medyczne dla lekarzy

Praca na stanowisku lekarza, pielęgniarza czy innej osoby niosącej pomoc pacjentom jest wyczerpująca zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Długie dyżury, szybkie tempo, spędzanie wielu godzin na nogach i przemieszczanie się po całym oddziale mogą dać się we znaki. Aby zapewnić sobie optymalne warunki do pracy, należy zadbać o odpowiedni strój. Uniform lekarski składa się z kilku elementów – wygodnej koszulki albo koszuli, fartucha, butów z idealnie wyprofilowaną podeszwą oraz spodni. Starannie dobrana, profesjonalna odzież medyczna zapewnia poczucie komfortu przez cały dzień pracy. Obowiązkowym elementem uniformu są męskie spodnie medyczne, które można zestawiać z bluzą lub fartuchem. Aby każdy specjalista mógł dopasować odzież do własnego stylu, spodnie medyczne MeClo występują w wersji z prostą lub lekko zwężaną nogawką. Udowadniamy, że uniform medyczny może być zarówno stylowy, jak i wygodny.

Kolorowe spodnie medyczne

Męskie spodnie medyczne dostępne są w szerokiej gamie kolorów – od klasycznej bieli, przez wyrazistą zieleń, aż po stylowy granat. Modny wygląd nie jest jednak jedyną zaletą odzieży MeClo – dzięki praktycznym kieszeniom i gumie z możliwością regulacji męskie spodnie medyczne wyróżniają się także funkcjonalnością i doskonałym dopasowaniem. Wybrane modele dostępne są również w wersji ze szlufkami i zapinanym na zamek rozporkiem, dzięki czemu doskonale imitują najmodniejsze fasony spodni.

Bawełniane spodnie dla personelu medycznego

Spodnie medyczne męskie proponowane przez markę MeClo są dopracowane pod kątem estetycznym i użytkowym. Wszystkie męskie spodnie medyczne szyte są z tkanin składających się z włókien bawełny oraz wzmacniającego poliestru. Skład materiału nie jest przypadkowy. Męskie spodnie medyczne wykonane z bawełny gwarantują wygodę i przewiewność nawet podczas długich dyżurów. Wytrzymała i oddychająca tkanina bawełniana jest także łatwa w czyszczeniu i dezynfekcji, gdyż może być prana w wysokich temperaturach. Bawełna słynie również ze swoich właściwości higroskopijnych, co oznacza, że wchłania wilgoć i zapobiega przegrzaniu. W trosce o komfort i jak najlepsze dopasowanie do spodni medycznych MeClo dodajemy domieszkę włókien sztucznych, dzięki czemu odzież jest elastyczna oraz odporna na zagniecenia i odkształcenia. Możesz mieć pewność, że nowe spodnie medyczne zwężane zachowają swoją nienaganną formę pomimo częstego prania w wysokiej temperaturze. Nasza odzież nie odbarwia się, nie odkształca i nie mechaci, zapewniając Ci nienaganną prezencję i najwyższy komfort.

Spodnie ratownika medycznego i masażysty – MeClo.pl zaprasza na zakupy!

Wirtualny salon MeClo.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich osób pracujących w szeroko rozumianej branży medycznej. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko odzież dla lekarza, ale również spodnie ratownika medycznego, masażysty, pielęgniarza, fizjoterapeuty, weterynarza, laboranta, farmaceuty, sanitariusza czy pracownika salonu odnowy biologicznej. Bogactwo kolorów i różnorodne fasony dają Ci szerokie możliwości kreowania swojego wizerunku w pracy. Stylowe, męskie spodnie medyczne o praktycznych krojach stworzą zgrany duet z innymi produktami z naszym logo – uniwersalnymi koszulkami wkładanymi przez głowę, eleganckimi koszulami ze stójką, ochronnymi i antypoślizgowymi butami oraz białymi, efektownymi fartuchami. Wszystkie elementy tworzące uniform zachwycają jakością i dopracowanymi projektami uwzględniającymi potrzeby konkretnej grupy zawodowej.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Skontaktuj się z nami
MeClo sp z .o.o.
ul. Powstańców Warszawskich 8,
38-400 Krosno

E-mail:
contact@meclo.com.pl

Mobile:
+48 602 557 822
aktualizacja:  2015-01-09 10:45
Odzież medyczna - Meclo: projekt i realizacja: BigCom