Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
 

phone Kontakt:  +48 602 557 822, +48 13 420 01 31 | contact@meclo.com.pl
Filtrowanie

Kolor

Rozmiar

Spodnie Medyczne Męskie

produktów: 8
Sortuj wg:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Męskie spodnie medyczne dla lekarzy

Profesjonalna odzież medyczna zapewnia poczucie komfortu przez cały dzień pracy. Obowiązkowym elementem uniformu są męskie spodnie medyczne, które można zestawiać z bluzą lub fartuchem. Aby każdy specjalista mógł dopasować odzież do własnego stylu, spodnie medyczne MeClo występują w wersji z prostą lub lekko zwężaną nogawką. Udowadniamy, że uniform medyczny może być zarówno stylowy, jak i wygodny.

Kolorowe spodnie medyczne

Męskie spodnie medyczne dostępne są w szerokiej gamie kolorów – od klasycznej bieli, przez wyrazistą zieleń, aż po stylowy granat. Modny wygląd nie jest jednak jedyną zaletą odzieży MeClo – dzięki praktycznym kieszeniom i gumie z możliwością regulacji męskie spodnie medyczne wyróżniają się także funkcjonalnością i doskonałym dopasowaniem. Wybrane modele dostępne są również w wersji ze szlufkami i zapinanym na zamek rozporkiem, dzięki czemu doskonale imitują najmodniejsze fasony spodni.

Bawełniane spodnie dla personelu medycznego

Męskie spodnie medyczne wykonane z bawełny gwarantują wygodę i przewiewność nawet podczas długich dyżurów. Wytrzymała i oddychająca tkanina bawełniana jest także łatwa w czyszczeniu i dezynfekcji, gdyż może być prana w wysokich temperaturach. Bawełna słynie również ze swoich właściwości higroskopijnych, co oznacza, że wchłania wilgoć i zapobiega przegrzaniu. W trosce o komfort i jak najlepsze dopasowanie do spodni medycznych MeClo dodajemy domieszkę włókien sztucznych, dzięki czemu odzież jest elastyczna oraz odporna na zagniecenia i odkształcenia.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Skontaktuj się z nami
MeClo sp z .o.o.
ul. Powstańców Warszawskich 8,
38-400 Krosno

E-mail:
contact@meclo.com.pl

Mobile:
+48 602 557 822
aktualizacja:  2015-01-09 10:45
Odzież medyczna - Meclo: projekt i realizacja: BigCom