Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
 

phone Kontakt:  +48 602 557 822, +48 13 420 01 31 | contact@meclo.com.pl
Opis oferty
 
PRODUKTY DAMSKIE

 

SPODNIE MEDYCZNE DAMSKIE

 

Oferujemy spodnie medyczne damskie. Wykonane z wysokiej jakości, oddychającego materiału. Zapewniają komfort pracy na wiele godzin. Tkanina jest elastyczna i trwała, bardzo łatwo się ją pierze i pracuje. Bardzo wygodne, z funkcjonalnymi kieszeniami. Przy zamówieniu spodni medycznych razem z bluzą medyczną damską, oferujemy specjalne rabaty.


BLUZY MEDYCZNE DAMSKIE

 

Proponujemy bluzy medyczne damskie. Oferujemy modele z ozdobnym dekoltem i funkcjonalnymi kieszeniami. Chcemy pokazać, że bluza medyczna może być kobieca. Wewnętrzne kieszonki to dobre miejsce na telefon i długopisy. Materiał, który wykorzystujemy do naszej odzieży medycznej damskiej, ma wysoką jakość. Zapewnia komfort pracy przez wiele godzin, ponieważ oddycha i jest przyjemny dla skóry. Co więcej, charakteryzuje się wyjątkową trwałością.

Oferujemy rabaty na damskie komplety medyczne. Zamów bluzę i spodnie medyczne damskie, a zakupy będą o kilka procent tańsze.

 
 
PRODUKTY MĘSKIE

 

BLUZY MEDYCZNE MĘSKIE

 

Proponujemy bardzo wygodne bluzy medyczne męskie. O klasycznym kroju, z przydatnymi kieszeniami i praktycznymi rozcięciami. Wykonane z wysokogatunkowej tkaniny, która zapewnia swobodę ruchów i swobodną wentylację. Jako producent odzieży medycznej, przygotowaliśmy specjalne rabaty. Zamawiając komplet medyczny, czyli bluzę medyczną oraz spodnie medyczne, będziesz mógł zaoszczędzić.


SPODNIE MEDYCZNE MĘSKIE

 

Oferujemy spodnie medyczne męskie. Bardzo wygodne, zapewniające komfort pracy. Z tkaniny, która dobrze się pierze i prasuje. Posiadają praktyczne kieszenie i gumę w pasie. Taniej w komplecie, razem z bluzą medyczną męską.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Skontaktuj się z nami
MeClo sp z .o.o.
ul. Powstańców Warszawskich 8,
38-400 Krosno

E-mail:
contact@meclo.com.pl

Mobile:
+48 602 557 822
aktualizacja:  2015-01-09 10:45
Odzież medyczna - Meclo: projekt i realizacja: BigCom