Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
 

phone Kontakt:  +48 608 451 970, +48 13 420 01 31 | contact@meclo.com.pl
Komplety damskie i męskie produktów: 8
Sortuj wg:  
siatka z opisem lista z opisem lista

Komplety medyczne damskie i męskie – wysoka jakość w połączeniu z komfortem

Szyk i wygoda to cechy, które wyróżniają oferowane przez nasz sklep komplety medyczne. Szyte ze szczególną starannością z wysokiej jakości materiałów zapewnią komfort nawet podczas wykonywania najtrudniejszych obowiązków zawodowych. Specjalne stroje noszą nie tylko lekarze, ale też przedstawiciele innych zawodów związanych z medycyną. Wygodne ubranie ma duże znaczenie między innymi dla fizjoterapeutów, którzy często wykonują ciężką fizyczną pracę. Dlatego ubranie dla fizjoterapeuty nie może krępować ruchów ani powodować żadnego dyskomfortu, który utrudniałby pracę. Oferowane przez sklep Meclo ubrania medyczne są także eleganckie i podkreślają profesjonalizm noszących je pracowników.

Komplety medyczne dla profesjonalistów

Specjalne uniformy noszą także dbający o nasz uśmiech stomatolodzy. Oni także mogą czuć się komfortowo, nie rezygnując z modnego wyglądu. Ubrania dla stomatologów przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Komplet może składać się z bluzy i spodni – lub spódnicy. Nie bez znaczenia jest materiał, z jakiego szyte są ubrania dla pracujących w służbie zdrowia.

W składzie jest przede wszystkim bawełna, dzięki czemu ubrania są oddychające, co gwarantuje komfort nie tylko medykowi, ale też jego pacjentom. Komplety medyczne mają także nowoczesny, zgodny z trendami fason, więc korytarze szpitali i innych placówek służby zdrowia nie muszą już wyglądać smutno i szaro. Komplety dostępne są w kilku atrakcyjnych kolorach, jak zielony, bordowy czy granatowy, więc nietrudno znaleźć odpowiedni dla siebie.

Promocje
O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Skontaktuj się z nami
MeClo sp z .o.o.
ul. Powstańców Warszawskich 8,
38-400 Krosno

E-mail:
contact@meclo.com.pl

Mobile:
+48 608 451 970
aktualizacja:  2015-01-09 10:45
Odzież medyczna - Meclo: projekt i realizacja: BigCom