Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
 

phone Kontakt:  +48 602 557 822, +48 13 420 01 31 | contact@meclo.com.pl
Filtrowanie

Kolor

Rozmiar

Buty medyczne męskie – dobry krok w stronę zdrowych nóg

Odpowiednio dobrane obuwie znacząco zwiększa komfort pracy stojącej. Ból pleców i karku, skurcze łydek czy obrzęk nóg to najpopularniejsze skutki użytkowania nieodpowiedniego obuwia. Aby je zniwelować lub całkowicie im zapobiec, wybierz profesjonalne buty medyczne męskie z atestem BHP, które zostały zaprojektowane dla osób wykonujących pracę stojącą.

W MeClo wspieramy zdrowie nóg, wykorzystując nowoczesne technologie, takie jak podeszwa z technologią Oxygrip®, która zapewnia maksymalną przyczepność i spełnia najsurowsze normy antypoślizgowe, czy podszewka Coolmax® utrzymująca stopy w chłodzie i odprowadzająca pot. W wybranych modelach zastosowaliśmy ultralekką podeszwę środkową z pianki EVA, która zapewnia doskonałą amortyzację każdego dnia.

Jakie obuwie medyczne męskie wybrać?

Dbamy o to, by nasze obuwie medyczne męskie było wygodne, funkcjonalne i estetyczne, dlatego zapewniamy dostęp do wielu rodzajów modeli. Dużą popularnością cieszą się buty medyczne męskie z praktycznym paskiem podtrzymującym piętę, anatomiczną wkładką z korka i antypoślizgową podeszwą. Panom ceniącym casualowy styl polecamy natomiast półbuty przypominające ulubione obuwie sportowe.

Buty medyczne męskie nie tylko dla lekarzy

Nie tylko pracownicy branży medycznej wykonują pracę stojącą. Obuwie medyczne męskie można więc śmiało wykorzystywać również w innych branżach – wszędzie tam, gdzie priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo pracownika, a także maksymalny poziom higieny. Zmiana obuwia w miejscu pracy pozwala uniknąć przenoszenia drobnoustrojów z zewnątrz, a tym samym umożliwia zachowanie wysokich standardów higienicznych.

Buty medyczne męskie sprawdzą się nie tylko w szpitalach, lecz także w gabinetach stomatologicznych, weterynaryjnych i fizjoterapeutycznych, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, aptekach, laboratoriach, hotelach, kawiarniach, restauracjach i wszędzie tam, gdzie standardem jest praca stojąca. Korzyści ze zmiany obuwia klasycznego na medyczne odczujesz już pod koniec pierwszego dnia!

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Skontaktuj się z nami
MeClo sp z .o.o.
ul. Powstańców Warszawskich 8,
38-400 Krosno

E-mail:
contact@meclo.com.pl

Mobile:
+48 602 557 822
aktualizacja:  2015-01-09 10:45
Odzież medyczna - Meclo: projekt i realizacja: BigCom