Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
 

phone Kontakt:  +48 602 557 822, +48 13 420 01 31 | contact@meclo.com.pl
Filtrowanie

Kolor

Rozmiar

Buty medyczne damskie – krok w stronę bezpieczeństwa i wygody

Uniform medyczny składa się nie tylko z odzieży, lecz także z obuwia. Buty medyczne damskie powinny zapewniać wysoki komfort użytkowania i zapobiegać skutkom pracy stojącej, takim jak obrzęk nóg, żylaki, skurcze łydek czy bóle pleców i karku.

W MeClo dbamy o najwyższy komfort użytkowania, dlatego stosujemy nowoczesne technologie, takie jak podszewka Coolmax®, która utrzymuje stopy w chłodzie i odprowadza pot, czy podeszwa z technologią Oxygrip® zapewniająca maksymalną przyczepność i spełniająca najsurowsze normy antypoślizgowe. Wybrane buty medyczne damskie wyposażyliśmy również w ultralekką podeszwę środkową z pianki EVA, która zapewnia doskonałą amortyzację.

Jakie buty damskie medyczne wybrać?

W ofercie MeClo znajdziesz szeroki wybór obuwia medycznego dla kobiet. Stawiamy na wygodę i nowoczesność, dlatego proponujemy zarówno klasyczne klapki medyczne damskie, jak i nowoczesne buty typu crocs, baleriny, sandały oraz obuwie sportowe. Z nami możesz w pełni dopasować rodzaj obuwia do własnego stylu, a przy tym mieć pewność, że wybrane buty damskie medyczne chronią Twoje nogi podczas każdego dyżuru.

Specjalistyczne buty z atestem BHP

W sklepie internetowym MeClo znajdziesz profesjonalne buty z atestem BHP, które sprzyjają bezpieczniejszej i wygodniejszej pracy. Przedstawiciele branży medycznej wykonują najczęściej pracę stojącą lub chodzącą, dlatego niezbędne jest wyposażenie pracownika w odpowiednie buty z atestem BHP. Profesjonalne klapki medyczne damskie z dopasowaną wkładką, amortyzacją i antypoślizgową podeszwą niwelują negatywne skutki pracy stojącej i zapobiegają poślizgnięciom.

Certyfikowane buty medyczne damskie polecamy nie tylko pracownicom służby zdrowia, lecz także kobietom zatrudnionym w aptekach, kawiarniach, hotelach, restauracjach, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, salonach spa, gabinetach fizjoterapii, klinikach weterynaryjnych czy gabinetach stomatologicznych. Wygodne obuwie medyczne sprawdzi się wszędzie tam, gdzie priorytetem jest zachowanie wysokiego poziomu higieny przy równoczesnej trosce o zdrowe nogi.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Skontaktuj się z nami
MeClo sp z .o.o.
ul. Powstańców Warszawskich 8,
38-400 Krosno

E-mail:
contact@meclo.com.pl

Mobile:
+48 602 557 822
aktualizacja:  2015-01-09 10:45
Odzież medyczna - Meclo: projekt i realizacja: BigCom