Ta strona korzysta z cookies OK więcej
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) - zwane RODO. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
 

phone Kontakt:  +48 602 557 822, +48 13 420 01 31 | contact@meclo.com.pl
Filtrowanie

Kolor

Rozmiar

Medyczne buty z atestem BHP

Odpowiednie buty medyczne są podstawowym elementem uniformu pracownika służby zdrowia. Częste chodzenie, długotrwała praca w pozycji stojącej, śliskie korytarze i konieczność zachowania najwyższej higieny to codzienność każdego lekarza i każdej pielęgniarki. Obuwie medyczne pozwala zniwelować negatywne skutki pracy stojącej oraz zapobiega poślizgnięciom i przenoszeniu zanieczyszczeń z zewnątrz na teren placówki.

W ofercie MeClo znajdziesz profesjonalne buty z atestem BHP przeznaczone dla branży medycznej. Oferujemy szeroki wybór rozmiarów, kolorów i modeli, dbając o to, by każda zainteresowana osoba znalazła u nas dokładnie to, czego szuka.

Jaką funkcję pełnią buty medyczne?

Buty lekarskie powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Nie tylko praca siedząca przynosi negatywne skutki dla zdrowia – osoby wykonujące pracę stojącą również zmagają się z wieloma uciążliwymi dolegliwościami. Zaliczamy do nich przede wszystkim bóle pleców i karku, żylaki, skurcze łydek oraz obrzęki. Negatywne skutki pracy stojącej można jednak zniwelować, sięgając po profesjonalne obuwie medyczne.

Podstawową funkcją, jaką pełnią buty lekarskie, jest utrzymanie higieny. W związku z tym, że obuwie szpitalne wkłada się po przyjściu do pracy, można uniknąć przenoszenia na teren placówki zanieczyszczeń groźnych dla zdrowia pacjentów. Z kolei specjalnie wyprofilowana podeszwa, anatomiczna wkładka i właściwości antypoślizgowe obuwia medycznego znacząco zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Modne obuwie medyczne – rodzaje

Współcześnie produkowane buty medyczne to już nie tylko klapki i chodaki. Polskie obuwie medyczne MeClo to szeroka gama produktów, wśród których znajdziesz modne buty lekarskie typu crocs, baleriny medyczne, sandały medyczne, a nawet obuwie sportowe zaprojektowane specjalnie z myślą o pracownikach służby zdrowia. Udowadniamy, że modne obuwie medyczne to sposób na wyrażenie siebie i dopasowanie obowiązkowego uniformu do własnego stylu i gustu.

Na co zwrócić uwagę, wybierając obuwie szpitalne?

Wybierając obuwie medyczne, należy kierować się kilkoma czynnikami:

Buty do gabinetu stomatologicznego i innych zastosowań

Wygodne obuwie medyczne przeznaczone jest nie tylko dla pracowników szpitali, przychodni i klinik lekarskich. Wybrane modele doskonale sprawdzą się również jako buty do gabinetu stomatologicznego – zarówno dla lekarzy stomatologów, jak i asystentek. Profesjonalne buty do gabinetu stomatologicznego muszą być przystosowane do częstej dezynfekcji i wyposażone w antypoślizgową podeszwę.

Obuwie medyczne MeClo doskonale sprawdzi się także w gabinetach fizjoterapii, klinikach weterynaryjnych, salonach kosmetycznych, salonach spa, kawiarniach, hotelach, restauracjach i wszędzie tam, gdzie normą jest praca stojąca lub chodząca, a priorytetem zachowanie najwyższego poziomu higieny.

O nas
Informacje
MEDIC SHOP
Skontaktuj się z nami
MeClo sp z .o.o.
ul. Powstańców Warszawskich 8,
38-400 Krosno

E-mail:
contact@meclo.com.pl

Mobile:
+48 602 557 822
aktualizacja:  2015-01-09 10:45
Odzież medyczna - Meclo: projekt i realizacja: BigCom